• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/uv.boya
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905455546485&text=Whatsapp
  • https://www.instagram.com/uvboya/

Temsilcilikler

Not:  çeviridir
Yalnızca OcbeJet En İyi Yazıcıları Memnun Edebilir

Hakkımızda

OcbeJet Corporation, büyük yazıcı markaları ve yakında çıkacak geniş format yazıcılar için mürekkep püskürtmeli mürekkep geliştirme ve üretmede dünya lideridir. Tayvan'da ünlü bir bilim ve teknoloji şehri olan Hsinchu'da bulunuyoruz. Ayrıca, yarı iletken ve bilgisayar çevre aygıt fabrikaları ile çevriliyiz. Yazıcıyla ilgili eğilimleri yoğun bir şekilde izleyerek ve yerel stratejik ortaklarla yakın bir iş ilişkisi sürdürerek, müşterilerimize yazıcıyla ilgili teknolojilerde hızlı ilerleme sağlayabiliyoruz.

OcbeJet Corporation, mürekkep endüstrisinde her şey dahil bir şirkettir. Araştırma ve Geliştirmeye konsantre olarak gerçek zamanlı olarak su bazlı, yağ bazlı ve solvent bazlı mürekkep geliştirebiliyoruz. Aynı şekilde, sürekli inovasyonumuzla müşterilerimize özel ihtiyaçlarını karşılama özgürlüğü veriyoruz. Müşterilerimize düşük maliyetli ve kaliteli ürünler sunuyoruz.

Fabrika

OcbeJet Corporation, 6S ve GHS Politikasını uygulamaya koyarak üretim hattı ortamını ve proses ekipmanlarını iyileştirmeye devam ediyor. Elektron paketi üreticilerine paralel olarak iyi bir çalışma ortamına, standart bir üretim prosedürünün iyi yönetimine, bilimsel istatistiklerle kaliteli monitöre ve müşterilerimize istikrarlı ve yüksek kaliteli mürekkep ürünleri sunmak için kapsamlı bir iş başında eğitim sistemine sahibiz. Her şey dahil kalite birinci önceliğimizdir.

Ar-Ge

Kuruluşumuzdan bu yana sektördeki en yenilikçi firma olmaktan gurur duyuyoruz. Araştırmacılarımızı birinci sınıf laboratuvar ve ekipmanla çevreleyerek bu hedefi sürekli olarak aşabiliyoruz. Ardından, yazıcı/mürekkep ile ilgili pazarda standardı belirleyebiliyoruz. Solvent bazlı, su bazlı, yağ bazlı ve UV ile kürlenebilen ürünlere yönelik pazar talebini araştıran bilgili araştırmacıları işe alarak yenilikçi yeteneklerimizi daha da geliştiriyoruz.
Şirketin araştırma laboratuvarı aşağıdaki özelliklere sahiptir:
1.Gelişmiş Cihazlar: Kendimizi en iyi analitik cihazlarla donatıyoruz. Ürün özelliklerini nicel olarak tanımlayarak kalite güvencesi elde etmemizi sağlarlar.
2.Çok yönlü malzeme: Araştırma için depoda geniş bir malzeme yelpazesi bulunduruyoruz ve pazarda yeni ürünlerin geliştirilmesini hızlandırıyoruz.
3. Yüksek çevre koruma standardı: Şirketimizin en büyük önceliği, çevremizin sağlığından ödün vermeden tüm araştırma olanaklarını keşfetmektir.
4.Patentli araştırma ve geliştirme çalışmalarının önemli sonuçları, bu laboratuvarın en önemli işlevidir. Belirli bir patentli ürün, şirketin daha yüksek faiz oranları için uygun olmasını sağlayacaktır. Şu anda elimizde olan bazı patentler var. İster kendi üretimi olsun ister teknoloji transferi olsun, böyle bir patenti alan şirket, yalnızca kârını artırmakla kalmayacak, aynı zamanda şirketin dünyaca ünlü bir marka haline gelmesini de sağlayacaktır. Şirket, uyumlu ürünlerin geliştirilmesi konusunda mevcut patentleri ihlal etmeyecek ve geliştirme yöntemi farklı. Pazar gereksinimlerine göre, düşük maliyetli ve orijinalinden daha üstün yeni ürünler geliştireceğiz.

Not:  çeviridir

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret300854
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Saat