• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/uv.boya
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905455546485&text=Whatsapp
  • https://www.instagram.com/uvboya/

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Not:  çeviridir

OcbeJet  Corporation - Profesyonel Elit Ar-Ge Ekibi

2004 yılında kurulan ve 2016 yılında yeni fabrikasına taşınan ocbejet Corporation, inkjet baskı ürünlerinin Ar-Ge ve üretimine ayrılmıştır.

Amacımız ve inancımız, Araştırma ve Geliştirme ile Geleceği Yaratmaktır. Mürekkep püskürtmeli baskı ve yedek parça üretimi ve imalatı alanında on yıldan fazla deneyime sahip profesyonelleri işe alıyoruz. Ar-Ge ekibimiz, şirketimizin toplam personelinin %20'sini oluşturmaktadır. Sadece endüstriyel trendleri hızla yakalamakla kalmıyoruz, aynı zamanda inkjet ile ilgili yeni bir ürün alanı başlatmak için en son teknoloji ile ürünlerimize yeni değerler yaratıyoruz.

OcbeJet  Corporation - Yüksek Kalite Güvencesi

OcbeJet, istikrarlı üretim gereksinimleri ve doğru kalite izleme ısrarı altında yüksek doğruluk ve yüksek verimli Ar-Ge ve üretim ekipmanları ile son teknoloji yüksek hassasiyetli analitik cihazlar satın aldı. Mürekkepler, sabit sıcaklık ve nem ortamında temiz odalarda üretilir. Ayrıca, tüm üretim süreci boyunca kaliteyi sağlamak için mürekkep paketleme konusunda otomatik ekipmanlar benimsenmiştir.

OcbeJet, müşterilerimize samimi ve sorumlu bir tavırla hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Üretim teknikerlerimiz, her şey dahil işbaşı eğitimleri ile profesyonel niteliklere sahip olup, üretim sırasında SÇP'yi takip etmektedirler. ISO 9001 ruhu ışığında üretim kalitemiz ve istikrarımız kusursuzdur.

OcbeJet Corporation - Her Şey Dahil Hizmet ve Müşteri Odaklılık

Bu tarihe kadar ürünlerimiz dünya çapında 80'den fazla ülkede dağıtıldı. Müşteriler her zaman odak noktamızdır ve eksiksiz çözümlerden oluşan her şey dahil hizmeti sunulur. Çeşitli ECO mürekkeplerimiz var ve endüstriyel ürünler için değerleri ve talebi teşvik etmek ve en yüksek ekonomik değerlere sahip her şey dahil ürünler yaratmak için tüm renklere uygulanan her türlü özel ve işlevsel mürekkep püskürtmeli mürekkeplerin Ar-Ge'sine aktif olarak adadık ve müşterilerimize fayda sağlar.

OcbeJet  Corporation - Çevre Korumadan Ekolojiye Saygı

Dünyanın ekolojisine saygı duymak,

OcbeJet'in en temel Ar-Ge değeridir. Geliştirme ve üretim sürecinin her aşamasında ürünlerimizin tüm insanlığa ve çevreye zararlı hiçbir madde içermemesi için her türlü çabayı gösteriyoruz. Örneğin tekstil mürekkepleri için en son teknolojimiz “ECold Süblimasyon”u ele alan çevre dostu formülü, yalnızca baskı kafasının ömrünü uzatmakla kalmaz, aynı zamanda aşınma ve yıpranmayı ve dolayısıyla kaynak israfını da azaltır. Ürünlerimiz ve çevre koruma arasında mükemmel bir denge kurar. ocbejet'in her ürünü, çevre dostu, daha yeşil ve ekonomik ürünler yaratmak için yeni teknolojilerin kullanılmasını beklerken, doğal çevreyi önemseyen bir bakış açısıyla tasarlanır.

OcbeJet  Corporation- Topluma ve İnsanlığa Duyarlılığımız ve Geri Bildirimimiz

OcbeJet, sosyal sorumluluklarını minnet duygusuyla yerine getirir. Dezavantajlı azınlığa, kamu çıkar gruplarına ve toplumun ve insanlığın gelişimini teşvik edebilecek faaliyetlere sponsor olmak için düzenli olarak fon, mal ve malzeme ayırıyoruz. İnancımız ve çağrımız “toplumdan alınan, toplum için kullanılmalıdır”. Gerçekçi eylemlerde bulunarak hemcinslerimizi ve toplumumuzu önemsiyoruz. İnancımızı bir noktadan, “OcbeJet”ten çizgiye, yani toplumumuzun tüm sınıflarına, daha da ilerisine, elimizden gelen her şeyi adadığımız düzleme, yani küresel çevreye yaymayı umuyoruz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret300438
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.784832.9162
Euro35.145635.2864
Saat